Forum Sojuszu Ostrowin

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-11-25 11:49:48

-=HajduK=-

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 33
Punktów :   

Złapano Cię na falangę? Ucieczka w 1-4 sekundy

Dwa razy już wpadłem w zasadzkę podczas powrotu mojej floty na planetę. Za pierwszym razem straciłem wszystko, za drugim flotę a surkę uratowałem. Natchnęło mnie to do przemyśleń i eksperymentów  - jak się ratować. I mam kilka porad.

Na planecie z której wyruszam flotą zostawiam recki (ilość pozwalająca na zebranie złomu z mojej floty)

Wariant I - złapano mnie na falangę i mam 1sec na ucieczkę
puszczam z planety recki żeby zebrały złom z mojej floty sekundę po ataku. Recki lecą 7 minut więc zdążą wrócić ze złomem

Wariant II - złapano mnie na falangę i mam 2sec na ucieczkę

Tutaj podobnie jak w poprzednim przypadku wysyłam recki żeby zebrały złom z mojej floty ale również ratuję surkę, która wraca.
Przykładowo flota wiezie z powrotem 700k metki, 500k kryśki i coś tam deuteru. Obliczam na co mogę efektywnie to wydać i wychodzi mi, że na 130 cm. Otwieram "stocznia" w nowym oknie (nie pomylić się i nie otworzyć w nowej karcie ) Wpisuję 130 przy CMach i czekam.
Obrazek
Należy pamiętać żeby okno stoczni było aktywne (poznaję to po białej kreseczce za liczbą "130") W drugim oknie "podgląd" obserwuję czas przybycia mojej floty. Gdy czas zmieni się z "00" na "-" klikam ENTER i budowa 130 cm ruszyła. Sprawdziłem, że tak można podczas ataku Walik00 na mnie i udało mi się.

Wariant III - złapano mnie na falangę i mam 4-5sec na ucieczkę   

No w tym przypadku to ratuję flotę. Analogicznie do ratowania surki otwieram w nowym oknie "flota" WAŻNE na planecie pozostawiam po 1sztuce z każdego statku, żeby w zakładce "flota" były okienka do wpisywania ilości statków.
Obrazek
I podobnie j.w. z chwilą zmiany w czasie z "00" na "-" klikamy 3 razy ENTER. Żeby to wypaliło trzeba mieć szybkie łącze internetowe oraz skonfigurowane FoxGame: priorytet - stacjonuj oraz ustawić wybór na przycisku "Wyślij" bo nie ma czasu na wpisywanie kordów.

Może komuś do czegoś przydadzą się te informacje


Edit:
Bardzo przydatne jest najnowsze Foxgame, i zaznaczona opcja autokopiowania koordów - zaznaczamy w wiadomościach jakiś raport szpiegowski, klikamy kopiuj - i  w tym momencie te koordy są już ustawione bez wpisywania w naszej zakładce floty, więc wysyłając statki klikamy tylko dalej

Drugi sposób na automatycznie wpisane koordy - z widoku galaktyki (w nowym oknie) kliknąć na kogos - "napadaj", odczekać aż wróci flotka i szybko przycisk "wszystkie statki" dalej,dalej i już

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskamarynarkawojenna.pun.pl www.showupvip.pun.pl www.ochronauwb.pun.pl www.weareemo.pun.pl www.paintball-lomza.pun.pl